ANT MOTULĖS RANKŲ...

5/8/20231 min read

Gegužės 5 d. Pagėgių savivaldybės kultūros centre netrūko šypsenų, jautrių žodžių, gražiausių bei prasmingų dainų, nuostabių šokio žingsnelių... Ir visa tai buvo skirta pačiam brangiausiam žmogui – Mamai.

,,Ant motinos rankų telpa pasaulis.

Čia telpa mėnuo ir telpa saulė…

Boružė vaikšto ant mamos rankų,

Kiek pailsėjus –skrenda į dangų…

Raukšlelių pynėj paklysta vėjas

O man jos rodos dvi liaunos fėjos…

Šiurkščios rankelės man braižo skruostą,

Tačiau jaučiuosi jose lyg laivas uoste…

Kiek daug darbelių nudirbti spėjo-

Gėlė jau žydi, kur vakar jos sėjo…

Jos niekad, niekad nebūna senos,

Kol mūsų svajos delnuose ganos…

Bučiuoju švelniai mamos rankelę,

Kurią dažniau vis vakarais gelia…‘‘

Vaidos Petrauskienės eilėraščio žodžiais renginio vedėjos – mama Rasa ir dukros Jorūnė bei Jogailė pradėjo koncertą. Renginio svečiai, dalyviai tylos minute pagerbė Mamas, kurios išėjo per anksti. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius Mamoms dovanojo linkėjimų puokštę.

Šventinę programą Mamoms bei visiems susirinkusiems dovanojo Algimanto Mackaus gimnazijos ketvirtokas, solistas Rolandas Gečas, solistė Gabrielė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro šokių kolektyvai: linijinių šokių grupė ,,Ritmija“, vaikų šokių grupė ,,Siautulys“, moterų šokių grupė ,,Harmonija“, Natkiškių kultūros namų kvartetas, Darija Šegždaitė, Lina ir Sonata, Ilona ir Rokas, Pagėgių meno ir sporto mokyklos vokalinis mergaičių ansamblis, Rasa ir Valdas, akordeonistė Julija Paleckytė, Vijeta, fortepijoninis duetas Henrieta Mišeikytė ir Ieva Jančauskaitė, Eimantas Lukošius (trombonas) kartu su koncertmeistere Nadežda Snigir, Rokas, Vilyta ir Valdas bei Regina Pilkionienė.

,,Mama, širdimi kasdien kalbame tik Tau",- Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė pasveikino Mamas, Močiutes, padėkojo atlikėjams bei atminimo dovanėlę iteikė vedėjoms.

Ši šventė kiekvienam iš mūsų primena, kad Mamos yra neįkainojama vertybė. Jų atsidavimas, meilė ir rūpestis yra gyvybiškai svarbūs.

NUOŠIRDŲ AČIŪ tariame renginio vedėjoms – Rasai ir jos dukroms Jorūnei bei Jogailei, dalyviams bei jų vadovams – Irenai Ubartienei, Valdui Armonui, Gražinai Paliokienei, Reginai Pilkionienei, Evelinai Norkienei, Nadeždai Snigir, Sigitui Stankui, Onai Parnarauskienei.

Nuotraukų galerija -->