,,BENDRI MOLIŪGINIŲ PAVAKARIAI''

11/3/20231 min read

Spalio 30 d. gausus būrys kūrybiškai nusiteikusių vaikų ir suaugusiųjų sugūžėjo į kultūros centro foje, į ,,Bendrus moliūginių pavakarius“.

Moliūgų skaptavimas – turbūt pati nuotaikingiausia šio metų laiko edukacija bei vienas iš tradicinių moliūgų skulptūrų puošybos būdų. Moliūginių dalyviai atsakingai išsirinkę sau labiausiai patinkantį moliūgą turėjo galimybę išreikšti savo kūrybiškumą. Na, o kaip kiekvienam sekėsi – nuotraukų galerijoje...

Po aktyvios veiklos, būtina pasistiprinti! Moliūgai yra populiarus ir įvairialypis daržovės pasirinkimas, kuris gali būti naudojamas įvairiuose patiekaluose, pradedant nuo sriubų ir baigiant desertais. Jie yra geras šaltinis vitaminų, mineralų ir antioksidantų, todėl gali palaikyti gerą sveikatą. Kvapnų, nuostabaus skonio, dar šiltą moliūgų keksą pavakarių dalyviams pasivaišinti atnešė Albina Lankauskienė, desertais taip pat vaišino Justinos Ipek šeima bei Giedrė Stulginskytė – Kentrienė. Pagėgių savivaldybės kultūros centro kolektyvas susirinkusius vaišino puikaus skonio moliūgų sriuba.

Smagiai praleidome laiką, išreiškėme savo kūrybiškumą ir pabendravome... AČIŪ visiems dalyvavusiems!

Nuotraukų galerija -->