,,DAINA GYDO SIELĄ – 2023“

3/27/20231 min read

,,Muzika tarsi lietus nuplauna nuo sielos dulkes“. Svarbiausia muzikos paskirtis – paliesti žmogaus sielą, tačiau mes tiesiog nesusimąstome, kad muzika gydo ir žmogaus kūną, veikia žmogaus sveikatą. Tai dainuokime šiandiena iš širdies, palieskime žmonių sielas iR pagydykime daina visus, kuriems reikia mūsų pagalbos, kalbėjo festivalio vedėja Rasa Armonienė.

Kovo 25 d. Natkiškių kultūros namuose vyko VIII – asis vokalinių ansamblių festivalis ,,Daina gydo sielą“, sukvietęs nemaža būrį dainininkų ir žiūrovų. Festivalyje dalyvavo Pagėgių moterų vokalinis ansamblis ,,Rambynas, vadovė Liucija Radzevičienė, Usėnų moterų vokalinis ansamblis ,,Smiltė, vadovė Dalia Svirskaitė, Saugų moterų vokalinis ansamblis „Vakarė“, vadovė Danguolė Žilionienė, Lauksargių skyriaus vokalinis ansamblis, vadovė Marytė Remeikytė, Vainuto moterų vokalinis ansamblis ,, Kosmėja“, vadovė Lina Balčiauskienė ir Natkiškių kultūros namų moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, vadovas Valdas Armonas. Visi kolektyvai atliko laisva tema pasirinktas po keturias nuotaikingas dainas.

Atvykusius svečius pasveikino Natkiškių kultūros namų kvartetas ir solistė Gabrielė (vadovas Valdas Armonas) savo dainomis ,,Tu esi dangus“ ir ,,Pavakary“.

Sveikinimo ir padėkos žodį tarė Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė ir kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė.

Nuoširdų ačiū tariame gerbiamam merui Vaidui Bendaravičiui už šventinį tortą, Karolinai ir Austėjai už pagalbą vedant renginį, o žiūrovams už nuostabų kolektyvų palaikymą, už šypsenas ir gerą nuotaiką.

O kokia šventė, be šventės rėmėjų, finansininkų ir pagalbininkų: nuoširdus ačiū Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių kultūros centrui, , I. Jurkūnienės individualiai įmonei, Natkiškių seniūnijai, ansamblio ,,Gluosnė“ moterims už įdėtą darbą ir finansinę paramą.

Didžiausia padėka kolektyvams ir jų vadovams, sukūrusiems nepakartojamą, šiltą ir mielą renginį. Atsisveikinome ne ilgam, iki kitų metų, iki IX – osios vokalinių ansamblių šventės.

Muzika – svarbiausias dalykas mūsų pasaulyje, o daina – svarbiausias mūsų sielų gydytojas.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->