ĮŽIEBTA KALĖDŲ EGLĖ NATKIŠKIUOSE

12/11/20231 min read

Gruodžio mėn. 7 d. Kalėdų eglė įsižiebė ir Natkiškiuose. Atėję į šventę galėjo pasižiūrėti Natkiškių kultūros namų dramos kolektyvo spektaklį ,,Coliukė“ (vadovė Rasa Armonienė). Dėkoju kolektyvui už puikų pasirodymą, už drąsą, už gražias akimirkas ir gerą nuotaiką dovanotą žiūrovams. Klausėmės merginų grupės ,,Mix“ koncerto. O patys aktyviausieji savo geras emocijas išliejo šokdami.

Sveikinimo žodį tarė Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės vardu kalbėjo bendruomenės valdybos narė Genovaitė Švalkūnienė. Atvykęs Kalėdų Senelis visiems priminė, jog vasara baigėsi, laikas ruoštis ir laukti Kalėdinio džiaugsmo. O, kad tas džiaugsmas taptų tikru laukimu, būtina įžiebti Kalėdinę eglę.

Įžiebus Klaėdinę eglę, galima buvo pasilepinti Kalėdiniais saldumynais ir karšta arbata.

Dėkoju visiems rėmėjams už finansinę paramą, kurios pagalba mūsų centrinė Kalėdų eglė pasipildė naujomis elektrinėmis girliandomis. Ačiū už medieną, už žaislus, kuriais pasipuošėme ir paruošėme Jums naujų dekoracijų: galite pasidžiaugti švytinčiu Kalėdiniu žaisliuku, bei nusifotografuoti lauko foto rėmelyje. Ačiū už visokeriopą pagalbą ir pagalbą kuriant dekoracijas seniūnijos darbuotojams ir seniūnei Vilytai Sirtautienei bei Linai Gečienei. Už paramą dėkojame Pagėgių savivaldybės tarybos narei Justinai Šlakaitytei.

Saugokime visi sukurtą grožį.

Dėkoju artistams, daininikams, garso ir šviesos operatoriui Valdui, Kalėdų Seneliui, kad nepamiršo mūsų. Nuoširdi padėka žiūrovams, kurie lankosi mūsų renginiuose.

Nuo šiandiena veikia ir Kalėdų paštas. Nepamirškite parašyti Seneliui laišką.

Tegul tas Kalėdų laukimas būna mums visiems šviesus ir šiltas. Gražių ateinančių švenčių!

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->