,,JUOKIS – 2023“ NATKIŠKIUOSE

4/4/20231 min read

Pilnut pilnutėlė žiūrovų salė, smagus juokas, plojimai ir gera nuotaika vyravo Natkiškių kultūros namuose balandžio mėn. 2 d., kur vyko respublikinė humoro grupių šventė ,,Juokis – 2023“. Savo programas pristatė legendinės humoro grupės: Klaipėdos rajono Judrėnų skyriaus humoro grupė ,,Skardis“ (vadovė Vilija Norvilienė), Telšių rajono Nevarėnų kultūros centro humoro grupė ,,Kanapis“ (vadovas Albinas Šmukšta), Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų humoro grupė ,,Viedaras“ (vadovė Rasa Armonienė) ir Klaipėdos rajono Žadeikių skyriaus humoro grupė ,,Gryčia“ (vadovė Eugenija Selskienė). Valandos ir keturiasdešimt penkių minučių šventė pralėkė kaip vėjas, padovanojusi didžiulę dozę vitamino C. Nuoširdų ačiū tariame kolektyvų nariams ir jų vadovams. Už jų atiduotas jėgas, energiją, šilumą ir širdį. Už superinį grupių palaikymą ačiū tariame visiems salėje buvusiems žiūrovams. Jūs nuostabūs ir nepakartojami.

Padėkas įteikė ir sveikinimo žodžius tarė Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė, Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė ir kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė.

Šventėje nepamiršta padėkoti rėmėjams ir pagalbininkams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių kultūros centrui, Laimos Bitinienės gėlynui, Natkiškių seniūnijos seniūnei Vilytai Sirtautienei, Valdui už įgarsinimą ir šviesas, humoro grupės ,,Viedaras“ narėms, Vilytai ir Liudui Sirtautams, Jadvygai Jurgilienei.

Juokas praskaidrina nuotaiką, leidžia į gyvenimą pažvelgti lengvabūdišku žvilgsniu, atitolti nuo problemų, kurios vargina ir atima jėgas. Nepamirškime juoktis!

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->