,,JUOKIS – 2024“ NATKIŠKIUOSE

4/9/20241 min read

Juokis, žiūrove, juokis ir gaminkis vitaminą C! Šiandien (balandžio mėn. 06 d. 14 val.), pilni Natkiškių kultūros namai skambėjo ne tik nuo muzikos ir dainų, bet ir nuo garsaus ir nuoširdaus žiūrovų juoko. Vyko respublikinė humoro grupių šventė ,,Juokis-2024“. Šventėje dalyvavo 4 legendinės humoro grupės: ,,Skardis“ iš Judrėnų, Bobų radijas“ iš Surviliškio, „Gryčia“ iš Žadeikių, „Viedaras“ iš Natkiškių ir suaugusių dramos kolektyvas iš Pakražančio skyriaus. Kolektyvai pristatė savo programas, kurios privertė ne tik šypsotis, bet ir garsiai juoktis iš gyvenimo aktualijų. Nuoširdžiai dėkojame kolektyvams ir jų vadovams už puikias programas, už artistiškumą ir nuoširdumą.

Džiaugiuosi už žiūrovus, kurie buvo šiandien šventėje ir suprato, jog kartais būtina pamiršti tai, kas slegia, kas neramina... ateiti ir smagiai pasijuokti. Ačiū už kolektyvų palaikymą, plojimus ir nuoširdų juoką. Juokas tik ilgina mūsų visų gyvenimą.

Už sveikinimo žodžius ir dovanas didelį ačiū tariame Pagėgių savivaldybės vicemerei Ligitai Kazlauskienei ir Natkiškių seniūnijos seniūnei Vilytai Sirtautienei. Ačiū šventės fanams už gėles artistams.

Už finansinę ir visakeriopą pagalbą ruošiantis šventei dėkojame: Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių kultūros centrui, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Rasai ir Edmundui Jurkams, humoro grupės ,,Viedaras“ moterims ir jų šeimoms. Už nepriekaištingą garsą ir šviesas dėkojame meno vadovui Valdui Armonui. Paprastas ir nuoširdus ačiū Inai Banienei už išvirtą nuostabiai skanų šiupinį, o Monikai Aušraitei už įamžintas foto akimirkas.

Tegul juokas, nuoširdi šypsena ir geras žodis būna mūsų visų gyvenimo palydovas.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->