,,LINKSMOJI ARMONIKA-2023“ NATKIŠKIUOSE

6/5/20231 min read

Birželio 3 dieną (šeštadienį) Natkiškių kaimo parkelyje, 12 ąjį kartą skambėjo muzika, sklido dainos ir visus lydėjo gera nuotaika. Įvyko 12-asis respublikinis liaudiškų kapelų sueituvių festivalis ,,Linksmoji armonika – 2023“. Festivalyje dalyvavo šešios kapelos iš įvairių Lietuvos miestelių ir miestų: Jurbarko kultūros centro kapela ,,Santaka“ (vadovas Petras Pojavis), Raseinių rajono Kalnujų kaimo kapela ,,Kalnuja“ (vadovas Kęstutis Klikna), Telšių rajono Ryškėnų kultūros centro kapela ,,Čia ir dabar“ (vadovai Sandra ir Sigitas Petruliai), Šakių rajono Slavikų kaimo kapela (vadovė Renata Baltrušaitienė), Akmenės rajono Ventos kultūros namų kapela ,,Papievis“ (vadovas Raimondas Teniukas) ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas). Kolektyvai atliko po 6 kūrinius. Skambios dainos, nuostabūs instrumentiniai kūriniai drebino parkelį ir visą Natkiškių kaimą net 3 valandas.

Kolektyvus, žiūrovus sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Pagėgių kultūros centro direktorės pavaduotoja Gintarė Plungytė ir Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė.

Nė viena šventė neapsieina be rėmėjų ir pagalbininkų. Dėkojame šventės rėmėjams: Pagėgių savivaldybės administracijai, Pagėgių kultūros centrui, Natkiškių seniūnijai, Pagėgių seniūnijai, Irenos Jurkūnienės individualiai įmonei, Tadui Girčiui, Linai ir Egidijui Žabauskiams, Rasai ir Kęstučiui Cancingeriams, Nidai ir Arūnui Bušniauskiams, Ramutei ir Robertui Ūseliams, Vilytai ir Liudui Sirtautams, Jadvygai ir Liudvikui Jurgilams. Už skanų šventinį tortą dalyviams, dėkojame Pagėgių savivaldybės merui Vaidui Bendaravičiui, Linai Grublienei už naminį sūrį.

Už pagalbą ruošiantis ir organizuojant renginį dėkojame Natkiškių seniūnijos darbininkams, Rasai Andrijauskaitei, Pagėgių kultūros centro darbuotojams, Valdui už įgarsinimą, prekybininkams, žiūrovams už nuostabų visų kolektyvų palaikymą, plojimus, šokius. Visiems, visiems, kurių pagalba sukūrėme nepakartojamą ir nuostabią šventę.

Žinoma, didžiausia padėka kolektyvams ir Jų vadovams už gerą muzikos užtaisą.

Jiems įteiktos padėkos, suvenyrai ir gėlės. Bendru kūriniu uždarėme 12 -ąjį respublikinį kapelų sueituvių festivalį ,,Linksmoji armonika -2023“ ir įsiamžinome bendroje nuotraukoje.

Nepasakėme sudie, pasakėme iki kitų metų, iki 13-ojo festivalio.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->