,,MAMOS ŠIRDIS – GILI GELMĖ“

5/2/20241 min read

Mamos diena – puiki proga parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir nors būtent tai ir laikoma pačia brangiausia dovana, vis dėlto norisi įteikti kažką, kas teiktų ir naudą, ir džiaugsmą. Natkiškių kultūros namų meno mėgėjų kolektyvai (vadovai Rasa ir Valdas Armonai), dovanojo visoms mamoms, močiutėms ir būsimoms mamoms ne tik nuostabų koncertą ,,Mamos širdis – gili gelmė“, bet ir kuklią simbolinę dovanėlę. Skambėjo pačios gražiausios, melodingiausios dainos, puiki muzika ir nuoširdžiausi žodžiai.

Sveikinimo žodį tarė Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė ir Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė. Linkėdamos Mamoms ir Močiutėms sveikatos ir gražių akimirkų. Kvietė visus sekmadienį nepamiršti aplankyti jų.

Nuoširdus ačiū visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie šventės. Nuoširdus ačiū nuostabiąjai publikai už palaikymą ir aplodismentus. Ačiū Vaidai už įamžintas akimirkas.

Mielos Mamos, Močiutės būkite laimingos, būkite turtingos, būkite laukiamos ir svarbiausia būkite sveikos. Su švente....

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->