MUZIKINĖ PUOKŠTĖ MAMAI

5/8/20231 min read

Kas gali būti šventesnio pasaulyje už žodį motina, mama, močiutė... Kas niekada nežino nuobodulio, gali paguosti ir linksminti? O kieno naudingi patarimai mums padeda sunkiais laikais? Kas ištvers grubumą ir pasipiktinimą... Mama ir tik mama...

Patys gražiausi ir nuoširdžiausi žodžiai skambėję iš Nidos, Viktorijos, Monikos, vaikų ir jaunimo būrelio narių lūpų, privertė ne vieną mamą ir močiutę nubraukti džiaugsmo ašarą koncerte ,,Muzikinė puokštė Mamai“, kuris vyko gegužės 6 d. Natkiškių kultūros namuose.

Savo muzikinius kūrinius Mamoms, Močiutėms dovanojo Rokas ir Valdas, moterų vokalinis ansamblis ,,Gluosnė“, Austėja, solistė Gabrielė, Rugilė ir Rita, Lina ir Mantas, Vilyta ir Rasa, Rasa ir Reda, Sonata ir Rimas, Rasa ir Valdas, Robertas ir Kornelija, kvartetas, Rokas, Vilyta ir Valdas.

Sveikinimo žodį Mamoms, Močiutėms tarė Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė ir dovanojo po pavasarinį tulpės žiedą, Sveikinimo žodis perduotas ir nuo Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė dėkojo šventės pagalbininkams, rėmėjams, mažiesiems dainorėliams, skaitovams, dainininkams , meno vadovui Valdui už kartu sukurtą šventę.

Ačiū visiems, kurie praleido šią popietę su mumis.

O mamoms, močiutėms linkime pačio svarbiausio: sveikatos. Juk sveikata brangiausias turtas žmogaus gyvenime. Esi sveikas, esi laimingas.

„Mamos, močiutės būkite sveikos ir laimingos. Šiandien mes Jums dovanojome ne tik gražius žodžius, muziką, dainas, bet dovanojame ir savo širdis. Ačiū rėmėjams už tokią galimybę tai padaryti“, - kalbėjo Rasa.

Sveikiname Jus mielosios ir mylime visa širdimi.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->