PADĖKOS VAKARAS

4/16/20241 min read

Bendrystė - neįkainojama dovana, kurią galime vienas kitam įteikti... Kiek švenčių, renginių, darbų, susitikimų, iniciatyvų per metus įgyvendinome, tačiau tikrai ne visi jie būtų įvykę, jei ne įstaigos, organizacijos, įmonės ir žmonės.

Mes, Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojai, norėdami atsidėkoti savo bičiuliams už įvairiapusę pagalbą, balandžio 12 d. sukvietėme juos į Padėkos vakarą ,,Kanų apdovanojimai“. Kultūros centro bičiuliai buvo nominuoti auksinėmis nominacijomis, o kartu su jomis gavo ir ypatingą dovaną – kaną, kuris, tikimės, pražys pas kiekvieną. Aukso raidėmis išraitytame žodyje AČIŪ tilpo tiek daug – esame dėkingi už suteiktą paramą, žodį, patarimą, mažą ar didelį darbą...

Šventinius pasirodymus susirinkusiems dovanojo Daina Masedunskienė, Milda Jašinskaitė – Jasevičienė, Pagėgių savivaldybės kultūros centro moterų šokių grupė ,,Harmonija“ (vadovė Gražina Paliokienė), Vaida Petrauskienė.

AČIŪ mūsų bičiuliams, nors ir ne visiems pavyko atvykti, AČIŪ Dainai Masedunskienei ir Mildai Jašinskaitei – Jasevičienei, AČIŪ Nijolei Orlovienei už ypatingus meduolius.