PAGĖGIUOSE PAMINĖTA KLAIPĖDOS KRAŠTO DIENA

1/15/20241 min read

Viena svarbiausių Klaipėdos miestui ir jo gyventojams atmintinų datų bei švenčių yra Klaipėdos krašto diena. Sausio 15-ąją minime Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metines. Pernai ištisus metus vyko renginiai, skirti šios svarbaus įvykio ne tik miestui, bet ir visai Lietuvai šimtmečiui paminėti bei švęsti. Visa puokštė įdomių renginių Klaipėdos krašto dienai dedikuojama ir šiemet, minint jau 101-ąsias metines.

Pagėgiuose ši diena įprasminta protų mūšiu ,,Ar pažįsti savo kraštą?“, kuriame dalyvavo net 8 komandos. Komandų pavadinimai išskirtiniai ir labai kūrybingi: Kamana, Prisijungimas, Karabelnikai, Lumpėnai, Caritas, Šauliukai, Minties Genijai, Gegužiukai. Kiekviena komanda turėjo prisistatyti bei pasakyti savo sugalvotą šūkį. Visų komandų prisistatymai buvo laaaabai šaunūs!

Po įtemptų keturių protų mūšio turų, Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė laimėtojų komandai ,,Lumpėnai“ įteikė mero Vaido Bendaravičiaus įsteigtą prizą. Kiekvieną komandą Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė apdovanojo kultūros centro rankų darbo šmeru arba marmeladu, naminiu kėžu bei padėka.

Nuoširdžiai dėkojame visoms komandoms už puikius prisistatymus, gerą nuotaiką, bendrystės jausmą, Pagėgių savivaldybės kultūros centro savanorei Evitai Šauklytei už protų mūšio klausimų sudarymą.

Nuotraukų galerija -->