,,VAIVORYKŠTĖ“ - ,,ALEKSYNĖS“ ŠVENTĖJE

11/29/20231 min read

Vakar (lapkričio mėn. 25 d.) praleidome laiką nuostabioje respublikinėje kapelų šventėje ,,Aleksynė“, kuri vyko Skaudvilės kultūros namuose, Tauragės rajone. Šventėje dalyvavo liaudiškų kapelų kolektyvai iš Tauragės rajono: Lauksargių, Sartininkų, Pagramančio, svečiai iš Nemakščių, Raseinių rajono ir Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vadovas Valdas Armonas) iš Pagėgių savivaldybės. Visi kolektyvai padainavo po keturis savo kūrinius. Šventę vedė puiki vedėja Birutė Normantienė.

Šventės metu liaudiškos muzikos kapela ,,Dobilas“ pažymėjo savo veiklos 10-metį. Natkiškių kultūros namų ir seniūnijos vardu, pasveikinome kapelą ir jos vadovus Rasą ir Albiną. Paskyrėme naują kapelos dainą ,,Daina draugams“, kurią parašė ir muziką sukūrė vadovas Valdas Armonas. Pasidžiaugėme ilgamete draugyste, bendradarbiavimu ir palinkėjome ilgų kūrybinių metų.

Šventės pabaigoje vaišinomės šventiniu tortu ir karštu ,,kugeliu“

Ačiū kapelos ,,Vaivorykštė“ kolektyvui už puikų pasirodymą, pagarbą vadovui ir supratingumą. Žiūrovams už palaikymą, dainavimą kartu ir šokius. Organizatoriams dėkojame už puikų ir šiltą priėmimą. Už puikias nuotraukas dėkojame Rasai Krenciuvienei.

Visiems gražių ateinančių švenčių.

Nuotraukų galerija -->