,,VAIVORYKŠTĖ“ - ,,PAMITUVIO ARMONIKOJE“

11/6/20231 min read

Lapkričio 4 d. Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko XXI kapelų šventė ,,Pamituvio armonika“, skirta liaudiškos kapelos ,,Mituva“ įkūrėjo, akordeonininko, muzikos pedagogo, kompozitoriaus Vidmanto Žemliausko atminimui.

Šventėje dalyvavo Jurbarko kultūros centro liaudiška kapela ,,Mituva“ (vad. Jadvyga Žemliauskienė), Rietavo savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Subata“ (vad. Aida Liutikienė), Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela (vad. Edita Rudienė), Jurbarko kultūros centro kapela ,,Santaka“ (vad. Petras Pojavis) ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro Natkiškių kultūros namų kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (vad. Valdas Armonas). Namiškiai atliko po 3 kūrinius, o svečiams atvykusiems iš kitų rajonų buvo suteikta garbė atlikti net po 5 kūrinius. Kolektyvai atliko savo pačius gražiausius, smagiausius ir dainingiausius kūrinius. Šventė baigėsi visų kapelų bendru kūriniu. Skambėjo gerbiamo Vidmanto Žemliausko valsas ,,Prie Mituvos“.

Nuoširdų ačiū tariame organizatoriams už draugišką ir puikų priėmimą, už vertingas ir sočias dovanas, už bendrystę ir bendradarbiavimą. Didžiulis ačiū nuostabiems žiūrovams už palaikymą, lingavimą, dainavimą kartu, aplodismentus ir pagyros šūksnius. Ačiū kolektyvui už gražų pasirodymą. Iki naujų susitikimų.

Kultūrinės veiklos vadybininkė Rasa Armonienė

Nuotraukų galerija -->