VISUOTINIS SUSIRINKIMAS

10/12/20231 min read

Šiandien, spalio 12 d., įvyko Pagėgių savivaldybės kultūros centro darbuotojų visuotinis susirinkimas. Susirinkime taip pat dalyvavo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Aušra Zongailienė ir Švietimo, kultūros, sporto ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Jokšienė. Vicemerė Aušra Zongailienė kuruoja kultūros sritį.

Susirinkimo metu aptarėme kultūrinės edukacijos sistemą - Kultūros pasą, rašomus projektus, darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo galimybes, Tauragės apskrities dainų šventę (šventėje iš viso dalyvauja 8 Pagėgių savivaldybės kolektyvai, iš kurių net 6 yra kultūros centro), Lietuvos dainų šventę (į ją važiuoja Pagėgių savivaldybės kultūros centro vyresniojo amžiaus žmonių liaudiškų šokių kolektyvas ,,Marguva" su vadove Gražina Paliokiene), Klaipėdos krašto suvienijimo renginio organizacinius bei techninius klausimus, Kalėdinės eglės įžiebimo šventės idėją bei ,,Kalėdinį žąsų turgų Mažojoje Lietuvoje", pasidalinome džiaugsmais ir vargais.

Idėjų, entuziazmo ir kūrybiškumo turime laaaabai daug, bet deja, tam neretai pritrūksta lėšų ir žmogiškųjų išteklių. Dėkojame vicemerei už aplankymą!